• Open-Hours:10 am to 7pm
  • info@themeansar.com

Hakkımızda

KONSEPT İSTANBUL kurulduğu 2010 yılından bu yana Macera Adası ve Lazer Arena markalarıyla hizmet vermekte, oluşturduğu konseptlerle oteller, belediyeler, yaşam merkezlerine danışmanlık hizmeti ile yeni oyun alanları kurmaktadır.

Türkiye temsilcisi olduğu ürünler yanı sıra projeye uygun olarak geliştirilen fiziksel aktiviteye dayalı temalı konseptler ile her yaştan katılımcıya hitap eden farklı oyun alanları kurgulamaktadır.

Tüm Dünya’da çocuklar , gençler ve yetişkinlerin eğlenirken gelişimlerine yardımcı olan konseptleri inceleyen Konsept İstanbul, her bir projede yenilikçi , interaktif ve adrenalin dolu oyun sistemlerini oluşturmaktadır.

KONSEPT ISTANBUL 2010 yılında, yaklaışık 150 Milyon TL/ yıl ciroya sahip SANAT YAPI A.Ş. nin yan kuruluşu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sanat Yapı A.Ş. iki ana iş koluna sahiptir, Proje bazlı Anahtar Teslim Taahüt ve anahtar teslim Benzin İstasyonları inşaatları. Aynı zamanda, Sivas Prime AVM, Türkiye’nin en büyük hissedarıdır.

KOMSEPT İSTANBUL olarak, aynı zamanda Proje Dizayn, Proje Danışmanlık, Proje ve Satınalma Takip ve 10 yılı aşkın Macera Adası işletmeciliğine bağlı olarak, Operasyon ve İşletmecilik veya Danışmanlığı yapmaktayız.

2019 Yılı ortalarında günümüz ticaretenin en önemli kollarından biriolan E-Ticarete yatırım yaptık ve Lisansı ürünler konusunda bilinen bir E-Ticaret Sitesi olan, www.karakterdukkani.com adresini aramıza kattık.